Novinky ze SOŠ a SOU Milevsko

Zjistěte, co se u nás děje

První ročníky poznávaly lesní dřeviny

V pátek 31.5.2024 podnikla naše škola výpravu za lesním dobrodružstvím. Besedu na téma “Lesní dřeviny” uspořádal pro žáky prvních ročníků v rámci předmětu ekologie Ing. Jakub Brichta. Tento nadšený lesník, s jehož besedami už má naše škola zkušenosti, opět nezklamal a připravil žákům skvělý program tentokrát přímo v přírodě, konkrétně v lokalitě Hajda poblíž Milevska. Žáci tak prožili zábavné dopoledne protkané aktivační hrou, zjištěním nových informací o naší přírodě a příjemně stráveným časem s kamarády. Celý program krásně doplnilo počasí, které nám před deštivým víkendem poslalo sluníčko. Tímto děkujeme panu Brichtovi za úžasný zážitek, který se užili nejen žáci, ale i učitelé, a už se těšíme na další besedy v příštím školním roce.

Bára Kukačová